KONST / Litografier / Litografi 8135340
nr 813 5340
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Litografi, Thage Nordholm (1927-1990), 256/270, bladets mått: 38x60, signerad
Kondition: oramad
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 mars 2013
kl 18:19:37
400 kr
350 kr